МОДУЛЬ 2 / БК

Шановні колеги,
Українська асоціація остеопатичних і хіропрактичних мануальних терапевтів (ГО «УАОХМТ») оголошує про проведення «МОДУЛЮ 2» фахової школи підготовки спеціаліста з мануальної м’язово-скелетної медицини.

Дати: 7 – 10 липня 2022 року (четвер – неділя)

Місце проведення*: м. Київ, вул. Багговутівська, 23 «Інститут вертебрології та реабілітації»

Тема та короткий опис: Фахова школа підготовки спеціаліста з мануальної м’язово-скелетної медицини складена на основі рекомендацій Міжнародної Федерації з М’язово-Скелетної Медицини (FIMM) до складу якої входить ГО «УАОМТ». Загальний курс підготовки спеціаліста з мануальної м’язово-скелетної медицини включає в себе 2 рівні підготовки: базовий та сучасний розширений, які загалом складаються з 7-ми навчальних модулей та становлять 300 годин. Модуль 2 присвячений наступним питанням: «Поперековий відділ хребта, таз і ноги. Основні компоненти фізичного обстеження. Документація». Задача теоретичного курсу передбачає висвітлення функціональної анатомії, фізіології та біомеханіки і сучасних аспектів лікувального впливу технік мануальної медицини на поперековий відділ хребта, таз та нижніх кінцівок. Практичне завдання модулю полягає в закріпленні отриманих на лекціях знань, удосконаленні практичних навичок та вмінь фізичного обстеження м’язово-скелетної системи, опануванні мануальних методів діагностики соматичної дисфункції, стану міофасціальних структур і мануального лікування при ураженнях поперекового відділу хребта, тазу та нижніх кінцівок з акцентом на використання класичних мобілізаційних і низькошвидкісних технік, у вмілому поєднанні з фармакологічним та фізіотерапевтичними методами.

Реєстрація: просимо заповнити анкету за посиланням: Форма реєстрації. Вартість участі в фаховій школі – 5000 грн. для одного учасника**. Якщо виникли запитання щодо запису, питання оплати та інше, телефонуйте: 093 037 0034, Костянтин. Реєстраційний внесок включає: доступ до всіх теоретичних (50% теорії викладається онлайн) і практичних сесій практикуму (50% часу Модулю 2 проходить офлайн); матеріали практикуму на паперових та електронних носіях; кава-брейки згідно розкладу; сертифікат про проходження практикуму.

Спікери фахової школи:
Губенко Віталій Павлович, докт. мед. н., професор кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Президент ГО «УАОХМТ», м. Київ.
Федосенко Андрій Вікторович, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, асистент кафедри внутрішньої медицини №3 НМУ імені О.О. Богомольця, координатор з освітніх прогам ГО УАОХМТ, Клініка «МЕДІОЛ», м. Київ. БПР: Згідно Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019, зі змінами, внесеними Наказом МОЗ №74 від 19.01.2021 р. «Порядок проведення атестації лікарів», учаснику Фахової школи після успішного складання тестового контролю знань, буде нараховано 20 балів БПР.

БПР: Згідно Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019, зі змінами, внесеними Наказом МОЗ №74 від 19.01.2021 р. «Порядок проведення атестації лікарів», учаснику Фахової школи після успішного складання тестового контролю знань, буде нараховано 20 балів БПР.

Цільова аудиторія: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ), лікарі невропатологи, ортопеди-травматологи, лікарі лікувальної фізкультури, лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапевти та інші спеціальності; також спеціалісти та фахівці галузі «Охорона здоров’я»: фізичні терапевти, реабілітологи та інші спеціальності.

*місце проведення може змінитись в межах м. Києва, про що буде повідомлено завчасно
**для членів ГО «УАОХМТ» знижка 50%