Шановні колеги,

Українська асоціація остеопатичних і хіропрактичних мануальних терапевтів оголошує про проведення майстер-класу “Практикум з мобілізаційно-маніпуляційних технік класичної мануальної терапії хребта і суглобів”. Дати проведення плануються на другу половину січня.

Програма майстер-класу:

4 години: Діагностика. Загальна схема обстеження хворих в мануальній терапії. Методика мануального обстеження хребетно-рухових сегментів та суглобів. Мануальна діагностика та лікування соматичних дисфункцій таза, поперекового відділу хребта. 4 години: Мануальна діагностика та лікування соматичних дисфункцій грудного відділу хребта. 4 години: Мануальна діагностика та лікування соматичних дисфункцій шийного відділу хребта. 4 години: Мануальна діагностика та лікування соматичних дисфункцій периферичнних суглобів (верхньої і нижньої кінцівки).

В процесі практикуму буде ставитися акцент на відпрацюванні навичок виконання діагностичних і лікувальних (трастових) прийомів, правильного оптимального розташування тіла і кінцівок пацієнта, тіла і рук лікаря, фаз дихання, досягання розслаблення тканин. Практикум розрахований на навчання лікарів.

Для запису на практикум та відповіді на запитання, пов’язані з проведенням навчання, телефонуйте по телефонам:

(093) 684-3669, (098) 489-4370