Шановні колеги,

Українська асоціація остеопатичних і хіропрактичних мануальних терапевтів оголошує про проведення в 2020 році майстер-класу.

“Практикум по застосуванню м’яких технік мануальної терапії хребта і суглобів”

1 день

Принципи і методологічні основи мануальної терапії.

Роль м’язово-тонічних і міофасціальних синдромів в патогенезі вертеброневрологічних синдромів. Загальна схема обстеження хворих в мануальній терапії. Методики мануальної терапії (прямі і непрямі, класичні і м’які техніки). Диференційоване лікування в мануальній терапії.

Діагностика м’язів і м’язових дисбалансів. Мануальне м’язове тестування. Загальні принципи і лікувальні методики в нейром’язовій терапії.

Мануальне обстеження в діагностиці м’язових дисбалансів шийного і попереково-грудного відділів хребта. Нейром’язова терапія при м’язових дисбалансах шийного і попереково-грудного відділу хребта.

2 день

Мануальне обстеження в діагностиці м’язових дисбалансів верхньої кінцівки. Нейром’язова терапія при м’язових дисбалансах верхньої кінцівки.

Мануальне обстеження в діагностиці м’язових дисбалансів області таза і нижньої кінцівки. Нейром’язова терапія при м’язових дисбалансах області таза і нижньої кінцівки.

М’які мануальні техніки в комплексному лікуванні м’язових дисбалансів при вертеброгенних синдромах.

Для запису на практикум та відповіді на запитання, пов’язані з проведенням навчання, телефонуйте по телефонам:
(093) 684-36-69 – Губенко Віталій Павлович
(093) 037-00-34, (099) 733-46-04 – Костянтин, консультант

 

Написати нам листа: uaohmt@gmail.com

Канал на YouTube: Асоціація УАОХМТ

UAOMT у Фейсбук: UAOMT

UAOMT