27-28 червня 2020 року.

“Практикум по застосуванню м’яких технік мануальної терапії хребта і суглобів”

Цільова аудиторія: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізіотерапевти, лікарі з лікувальної фізкультури та спортивної медицини, невропатологи, ортопеди-травматологи, ревматологи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики – сімейної медицини.

Програма майстер-класу:

  • Роль м’язово-тонічних і міофасціальних синдромів в патогенезі вертеброневрологічних синдромів. Загальна схема обстеження хворих в мануальній терапії. Методики мануальної терапії (прямі і непрямі, класичні і м’які техніки). Диференційоване лікування в мануальній терапії.
  • Мануальне обстеження в діагностиці м’язових дисбалансів шийного відділу хребта. Нейром’язова терапія при м’язових дисбалансах шийного відділу хребта.
  • Мануальне обстеження в діагностиці м’язових дисбалансів верхньої кінцівки. Нейром’язова терапія при м’язових дисбалансах верхньої кінцівки.
  • Мануальне обстеження в діагностиці м’язових дисбалансів грудного відділу хребта. Нейром’язова терапія при м’язових дисбалансах грудного відділу хребта.
  • Мануальне обстеження в діагностиці м’язових дисбалансів таза і нижньої кінцівки. Нейром’язова терапія при м’язових дисбалансах області таза і нижньої кінцівки.
  • М’які мануальні техніки в комплексному лікуванні соматичних дисфункцій при вертеброгенних синдромах.

В процесі практикуму буде ставитися акцент на відпрацюванні навичок виконання діагностичних і лікувальних прийомів, правильного оптимального розташування тіла та кінцівок пацієнта, тіла і рук лікаря, фаз дихання, досягнення розслаблення тканин. Практикум розрахований на навчання лікарів.