Наші партнери:

Українське товариство фізичної реабілітаційної медицини (ГО "УТФРМ")

Товариство було створене у червні 2014 року фахівцями з медичної реабілітації за підтримки Міністерства охорони здоровья України, Національної акадамії медичних наук України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Приватного акціонерного товариства "Укрпрофоздоровниця".

Основними завданнями діяльності товариства є: створення нової медичної галузі в Україні - фізична, реабілітаційна медицина ; впровадження нових освітніх програм підготовки та перепідготовки фахівців за цим фахом; розробка та впровадження стандартів та протоколів лікування хворих; участь фахівців товариства в ліцензуванні та акредитації фахових установ; атестація спеціалістів. У вирішенні цих завдань маємо однозначну оріентацію на европейський та американський досвід роботи фахівців фізичної, реабілітаційної медицини, тому плануємо вступ УТФРМ до Европейської спільноти цих фахівців.


Клініка Доктора Довгого

«Клініка доктора Довгого» заснована у 2007 році на базі Київської обласної клінічної лікарні.

Засновник клініки Довгий І.Л. - кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломного навчання (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, заступник голови ВАНР, віце-президент УАОХ мануальних терапевтів.

З моменту відкриття у клініці пройшли лікування і повернулися до повноцінного життя понад 4 тисячі пацієнтів з патологією хребта (грижі дисків, остеохондроз, сколіоз), судинною патологією (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, вегетосудинна дистонія, варикозна хвороба), ендокринної та шлунково-кишкової патологією, а також синдромом хронічної втоми, головними болями різного походження, ожирінням.

Основним досненням «Клініки доктора Довгого» стала авторська методика, яка поєднує новітні методи лікування як традиційної медицини, так і методів народної медицини.

Більшість методів лікування запатентовані.